Azca Mühendislik
7 gün 24 saat profesyonel destek için bize ulaşın.
Bizi Ara

Jeofizik Etüdü

Jeofizik etüdü diğer adı ile zemin etüt çalışmalarında dikkat edilmesi gerekli olan en önemli unsur ise sadece yer altı ölçümlenmesinden ibaret değildir. Ölçümlerin doğru olmasının yanı sıra hatasız olması için ise mühendisler arazinin jeolojik yapısını detaylı olarak inceler. Fay ve diğer tektonik hareketlerin yanı sıra yer altı katmanları, formasyon ve diğer detayları inceleyerek yapılacak olan uygulama çalışmasında ise firmamızdan gerekli desteği temin etmeniz mümkün. Konusunda uzman ve deneyimli olan ekibimiz tarafından yürütülecek olan jeofizik etüt çalışmaları için firmamız ile iletişime geçerek gerekli destek için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Jeofizik Etüt Çalışmaları

Jeofizik etüt çalışmalarında konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından zemin çalışmalarına yer açılmaktadır. Gerçekleştirilecek olan zemin etüt uygulamalarında katmanların belirlenmesi aşamasında doğru ve hatasız olan araştırmanın yapılması gerekir. Depremsellik, zemin koşullarının detaylandırılması, su kaynaklarının tespiti, yapı özellikleri gibi tüm incelemelerin yapılması sonrasında uygulanacak olan çalışmalarda mühendislerimiz detaylı inceleme ve bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Jeofizik etüt çalışması ile ilgili olarak gerçekleştirilmesini istediği uygulama için firmamız ile iletişime geçerek hemen hizmeti edinebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenli Hizmet

Jeofizik etüt çalışmalarında gerçekleştirilecek olan uygulamalar çerçevesinde doğru ve hatasız olan çalışmalara yer vermek için firmamızdan destek alabilirsiniz. Zemin etüt uygulamalarından gerekli şartname ve genelgelere uygun işlem yapılması son derece önemlidir. Jeofizik etüt uygulamalarında gerekli alan çalışmasının yapılarak uygulamanız için uygunluğun edinilmesi aşamasında ise firmamızın uzman ve deneyimli karosundan destek alabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenli hizmetin alınmasında firmamız istenen uygulamalara yer açıp açamayacağınıza dair kesin bilgileri almanıza destek olacak olan incelemeleri yapar. Sunulacak olan jeofizik etüt çalışmalarının gerçekleştirilmesi ile işlemleri ile ilgili detaylı tüm bilgileri ise müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan jeofizik etüt çalışması ile ilgili fiyatlandırma seçimleri için teklifi de hemen edinmeniz mümkün. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme sonrasında alacağınız fiyat teklifine onay vermeniz durumunda etüt çalışmasının kısa süre içinde gerçekleştirilmesi ekibimiz tarafından sunulur. Sizde kaliteli ve güvenli hizmeti edinmek için firmamızdan destek alabilirsiniz.