Azca Mühendislik
7 gün 24 saat profesyonel destek için bize ulaşın.
Bizi Ara

Sıkça Sorulan Sorular

+

Arızayı tarafımıza bildirmeniz halinde deneyimli servis ekibimiz arıza tespit için ücretsiz olarak yerinize gelip arıza tespit yaptıktan sonra ihtiyaç listesini oluşturup tarafınıza teklif olarak sunulur. Onay verilmesi halinde arıza giderilmesi için işlemler başlar .

+

İş yerinize gelinip kuyu suyu ölçüm ve analizleri yapılır. Uzman makine mühendisleri eşliğinde kuyunuzun su ihtiyacını yükseltmek için pompanın değiştirilmesi veya eski kuyunuza tadilat gerekip gerekmediği öneri ve çözüm olarak müşteriye sunulur. Bu şekilde en ekonomik çözüm sağlanmış olunup maddi hasarlardan da kaçınılmış olunur.

+

Dalgıç pompanızın ihtiyaç listesi ve arızalı bölgeleri tespit edilinip fiyatlandırılır. Yeni pompa ve eski pompa tamiri olarak iki ayrı teklif şeklinde müşterinin ilgisine sunulur.

+

Dalgıç pompa seçimini su basınçlandırma uzmanı makine mühendislerimiz ve 40 yıllık şirket tecrübemiz ile en uygun seçimleri yapmaktayız.

+

Dalgıç pompalarda garanti süresi 1 yıldır.

+

Merkez Tekirdağ Çorlu olmak üzere TÜM TRAKYAYA hizmet vermekteyiz

+

1978 den bu yana Türkiye'nin öncü yeraltı ve sondaj firmalarından olan AZCA Mühendislik Sondaj San Tic Ltd Şti olarak hem tecrübe hemde teknolojik anlayışın birleştiği yer olarak hizmet vermekteyiz. Uzman kadro ve profesyonel ekiplerimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.